Pomoc drogowa A2

Zepsuł Ci się samochód i potrzebujesz pomoc drogowej na A1 lub A2? Nie panikuj zadzwoń pod 666-451-666 i czekaj na ratunek. PHU Sedan szybko do Ciebie przyjedzie i odholuje samochód w bezpieczne miejsce. Może to być Twój dom, miejsce pracy oraz warsztat samochodowy. Holowane są samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, sprzęt budowlany, wózki widłowe oraz inne.
PHU Sedan to niezawodna pomoc drogowa na A1, A2 oraz S8. Działa na terenie Łodzi, Łask, Brzezin, Piotrkowa Trybunalskiego, Zduńskiej Woli, Rzgowa, Zgierza, Strykowa oraz Pabianic. Auta holowane są przy pomocy autolawety z fabryczną zabudową Algema.
Klienci warsztatu samochodowego PHU Sedan mogą liczyć nawet na pomoc od strony prawnej. Dzięki stałej współpracy z renomowaną kancelarią adwokacką, specjalizującą się w tematyce zakresu techniki motoryzacyjnej, ruchu drogowym, a także rekonstrukcji zdarzeń. Wszystkie samochody naprawiane są bezgotówkowo w ramach ubezpieczenia OC i AC.
Klienci warsztatu samochodowego PHU Sedan mogą liczyć na naprawę powypadkową (dotyczy to wszystkich marek), w tym nadwozi aluminiowych. Natomiast serwis blacharsko – lakierniczy wszystkie naprawy wykonuje ekspresowo – trwa to tylko jeden dzień.
W warsztacie PHU Sedan działa także stacja kontroli pojazdów. Na miejscu przeprowadzane są kompleksowe i fachowe badania samochodów. Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 – 19.00 i w soboty od 7.00 – 14.00. W niedzielę nieczynne.
Serwis Blacharsko-lakierniczy PHU Sedan jest do dyspozycji swoich Klientów przez całą dobę. Oferowana jest także możliwość skupienia uszkodzonych samochodów. W dodatku z domowego komputera można obserwować postępy naprawy auta. Wystarczy w wyszukiwarce Internet Explorer wybrać domenę http://83.13.215.186:88/ , a o hasło poprosić w warsztacie.

Autolaweta - pomoc drogowa Łódź

PHU Sedan znajduje się w Łodzi, przy ulicy Glinianej 5/7. Pomoc drogowa działa 24 godziny przez cały tydzień. Jeżeli z Twoim samochodem dzieje się coś niedobrego nie czekaj i zadzwoń. Gwarantujemy, że auto będzie w dobrych rękach.

Usługi świadczone przez warsztat samochodowy PHU Sedan to między innymi: pomoc drogowa na autostradach A1 oraz A2, a także drodze krajowej S8, holowanie, awaryjne uruchamianie pojazdów, dowóz oraz spuszczanie źle zatankowanego paliwa, blacharstwo oraz lakiernictwo, a także stacja kontroli pojazdów.