Pomoc drogowa A2

Zepsuł Ci się samochód i potrzebujesz pomocy drogowej na A1, A2 lub S8?

Nie panikuj. Zadzwoń pod numer 666-451-666 i czekaj na ratunek.

Przedsiębiorstwo PHU Sedan należy do najlepszych tego typu firm w Łodzi. Nasz kierowca szybko do Ciebie przyjedzie i odholuje samochód w bezpieczne miejsce.

Możesz wybrać:

  • odholowanie pod Twój dom
  • odholowanie do miejsca pracy
  • odholowanie do warsztatu samochodowego

Holowane są samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, sprzęt budowlany, wózki widłowe oraz inne.

PHU Sedan to niezawodna pomoc drogowa na A1, A2 oraz S8. Działa na terenie Łodzi, Łask, Brzezin, Piotrkowa Trybunalskiego, Zduńskiej Woli, Rzgowa, Zgierza, Strykowa oraz Pabianic. Auta holowane są przy pomocy autolawety z fabryczną zabudową Algema.

Głównym celem przyświecającym marce ALGEMA jest stworzenie pojazdów do transportu samochodów o jak najkorzystniejszym stosunku masy własnej do ładowności. Specjalna technologia zapewnia maksymalną możliwą efektywność, bezpieczeństwo transportu i stabilność na drodze.

Naprawa powypadkowa

Klienci warsztatu samochodowego PHU Sedan otrzymują możliwość skorzystania z naprawy powypadkowej (dotyczy to wszystkich marek), w tym posiadających nadwozia aluminiowych. Natomiast serwis blacharsko – lakierniczy wszystkie naprawy wykonuje ekspresowo – trwa to tylko jeden dzień.

Stacja kontroli pojazdów

W warsztacie PHU Sedan działa także stacja kontroli pojazdów. Na miejscu przeprowadzane są kompleksowe i fachowe badania samochodów. Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 – 19.00 i w soboty od 7.00 – 14.00. W niedzielę nieczynne.

Serwis blacharsko-lakierniczy

Serwis Blacharsko-lakierniczy PHU Sedan jest do dyspozycji swoich Klientów przez całą dobę. Oferowana jest także możliwość skupienia uszkodzonych samochodów. W dodatku z domowego komputera można obserwować postępy naprawy auta. Wystarczy zalogować się na stronie PHU Sedan.

Pomoc prawna

Klienci warsztatu samochodowego PHU Sedan mogą liczyć nawet na pomoc od strony prawnej. Dzięki stałej współpracy z renomowaną kancelarią adwokacką, specjalizującą się w tematyce zakresu techniki motoryzacyjnej, ruchu drogowym, a także rekonstrukcji zdarzeń. Wszystkie samochody naprawiane są bezgotówkowo w ramach ubezpieczenia OC i AC. Dodatkową wartością jest negocjowanie odszkodowań z firmami ubezpieczeniowymi.

Jak się zachować w razie awarii na autostradzie A2?

Jeżeli przydarzy Ci się awaria na autostradzie, nie panikuj. Dowiedz się jak postępować w takich przypadkach. Pierwszą rzeczą, jaką powinieneś zrobić to wezwać pomoc drogową lub obsługę autostrady, dzwoniąc na numer alarmowy 112. Swoje auto zatrzymaj na pasie awaryjnym. Pamiętaj, że zabronione jest przepychanie pojazdu po pasie awaryjnym! Włącz światła awaryjne i umieść trójkąt ostrzegawczy w odległości 100m od pojazdu (na środku pasa awaryjnego aby był widoczny dla innych kierowców).

Następnie oczekuj na przyjazd pomocy. Nie próbuj na własną rękę holować pojazdu, gdyż jest to prawnie zabronione. Można to robić wyłącznie wykorzystując specjalne, przystosowane do tego pojazdy i tylko do najbliższego wyjazdu lub miejsca obsługi podróżnych. Jeśli złamiesz zakaz holowania pojazdów po autostradzie bez uprawnień, możesz otrzymać mandat w wysokości od 20 do 500 złotych. Jeżeli chodzi o pasażerów i kierowcę, powinniście w oczekiwaniu na pomoc drogową opuścić pojazd, założyć kamizelki odblaskowe i przejść poza barierki autostrady.

Jak wezwać pomoc drogową?

Miałeś kolizję lub awarię na autostradzie A2? Możesz wezwać pomoc korzystając z najbliższego telefonu SOS. Takie urządzenie znajdują się na autostradach, najczęściej w odległościach paru kilometrów od siebie i rozmieszczone są wzdłuż pasa awaryjnego. Aby wezwać pomoc trzeba wcisnąć czerwony przycisk i czekać na zgłoszenie pracownika. Operator natychmiast zobaczy z której kolumny nadeszło zgłoszenie i będzie w stanie wezwać najbliższy patrol policji autostradowej, aby udała się na miejsce zdarzenia. Pamiętaj, że na autostradach znajdują się komisariaty policji i tam również możesz szukać pomocy w przypadkach nagłych awarii.

Autolaweta - pomoc drogowa Łódź