Pomoc Drogowa S8

Artur z żoną i dziećmi wyjechał na wakacje ze swojego miasta Łódź. Mieli spędzić cudowny weekend w Białymstoku. Wszyscy byli podekscytowani, bo od dawna planowali tę wycieczkę. Nagle, w trakcie podróży drogą S8 auto stanęło, silnik zgasł. Kierowca i pasażerowie zdziwieni, nie wiedzieli co się stało. Auto zatrzymali na pasie awaryjnym i postępowali zgodnie z zasadami obowiązującymi na autostradzie na wypadek awarii. Po pomoc drogową zadzwonili do PHU Sedan bo wiedzieli, że na nich można liczyć. Transport holowniczy przybył ekspresowo. Dodatkowo, załatwione zostało auto zastępcze, które przyjechało na miejsce zdarzenia. Wszystko udało załatwić się na tyle szybko, że cała rodzina jeszcze tego samego dnia kontynuowała podróż do swojego hotelu, gdzie czekał na nich ciepły posiłek i SPA. Szybko zapomnieli o nieprzyjemnej, stresującej sytuacji.

Takie sytuacje zdarzają się codziennie, niespodziewanie. Dlatego jesteśmy do dyspozycji 24/7. Odpalamy silnik i ruszamy na drogę ekspresową S8. Ledwo opuściłeś Łódź i już potrzebna jest pomoc drogowa? W takiej sytuacji nie warto panikować, trzeba zachować zimną krew i zadzwonić pod 666-451-666. W tempie ekspresowym na miejsce przyjedzie pomoc drogowa S8 z łódzkiego warsztatu samochodowego PHU Sedan.

Naprawy wykonywane są w ciągu jednego dnia i bezgotówkowo w ramach ubezpieczenia OC i AC we wszystkich firmach. Warsztat może poszczycić się skutecznym negocjowaniem odszkodowań. W imieniu swoich Klientów zgłaszana jest szkoda.

Dla wszystkich oferowana jest pomoc prawna, ponieważ PHU Sedan współpracuje z renomowaną kancelarią adwokacką. Specjalizuje się w tematyce zakresu techniki motoryzacyjnej, ruchu drogowym, a także rekonstrukcji zdarzeń.

Droga ekspresowa S8 przebiega od Wrocławia do Białegostoku i biegnie przez Łódź oraz stolicę Polski – Warszawę. Na terenie województwa łódzkiego w razie nieszczęśliwych problemów z samochodem można zadzwonić po pomoc drogową S8 – PHU Sedan. Pomożemy!

Awaria na drodze ekspresowej S8 – jak się zachować

Jeżeli zdarzy Ci się awaria pojazdu na drodze ekspresowej, musisz dostosować się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Przede wszystkim, zachowaj zimną krew. Istnieje kilka podstawowych założeń. Przeczytaj o nich.

1. W przypadku awarii wezwij pomoc drogową, dzwoniąc pod numer alarmowy 112
2. Pojazd powinien stać na pasie awaryjnym. Przepychanie go po pasie awaryjnym jest zabronione
3. Kierowca musi pamiętać o włączeniu świateł awaryjnych oraz umieszczeniu trójkąta ostrzegawczego w odległości 100m od pojazdu od strony nadjeżdżających pojazdów
4. Holowanie pojazdu jest dozwolone tylko i wyłącznie specjalnymi, przystosowanymi do tego pojazdami. Dodatkowo, holowanie może być przeprowadzone jedynie do najbliższego wyjazdu lub miejsca obsługi podróżnych
5. Przepisy ustawy prawo o ruchu drogowym przewidują mandat w wysokości od 20 do 500 złotych za złamanie zakazu holowania pojazdów bez uprawnień na autostradzie
6. Kierowca i pozostali pasażerowie powinni w oczekiwaniu na pomoc drogową założyć kamizelki odblaskowe
7. Zaleca się, aby dla bezpieczeństwa kierowca i wszyscy pasażerowie opuścili pojazd i przeszli poza barierki drogi ekspresowej

PHU Sedan oferuje profesjonalny sprzęt i wykwalifikowaną obsługę, która pomoże Ci w sytuacji awarii na drodze. W zależności od sytuacji, nasi pracownicy przyjadą i ekspresowo naprawią Twoje auto – możesz ruszać w dalszą drogę. Dla Klientów u których usługa wyniesie powyżej 5000 zł samochód zastępczy gratis.

Laweta szybko dotrze na miejsce. Drobne naprawy takie jak dolewanie paliwa wykonane jest na miejscu zdarzenia, z kolei blacharstwo i lakiernictwo to usługi wykonywane w warsztacie.

maxresdefault