Pomoc Drogowa s8

 

Ważny wyjazd służbowy bądź od dawna planowany rodzinny weekend we Wrocławiu? Wszystko przygotowane i dopięte na ostatni guzik. Odpalamy silnik i ruszamy na drogę ekspresową S8. Ledwo opuściliśmy Łódź i już potrzebna jest pomoc drogowa. Takie sytuacje znane są wielu kierowcom zarówno z długim jak i krótkim stażem za kierownicą. W takiej sytuacji nie warto panikować, trzeba zachować zimną krew i zadzwonić pod 666-451-666. W tempie ekspresowym na miejsce przyjedzie pomoc drogowa S8 z łódzkiego warsztatu samochodowego PHU Sedan.Wszystkie naprawy wykonywane są w ciągu jednego dnia i bezgotówkowo w ramach ubezpieczenia OC i AC we wszystkich firmach. Warsztat może poszczycić się skutecznym negocjowaniem odszkodowań. W imieniu swoich Klientów zgłaszana jest szkoda. Dla wszystkich oferowana jest pomoc prawna, ponieważ PHU Sedan współpracuje z renomowaną kancelarią adwokacką.Droga ekspresowa S8 przebiega od Wrocławia do Białegostoku i biegnie przez Łódź oraz stolicę Polski – Warszawę.  Na terenie województwa łódzkiego w razie nieszczęśliwych problemów z samochodem można zadzwonić po pomoc drogową S8 – warsztat samochodowy PHU Sedan.

maxresdefault

W razie nieszczęśliwej sytuacji na drodze ekspresowej S8 od razu dzwoń do warsztatu samochodowego PHU Sedan. Przyjadą i ekspresowo naprawią Twoje auto i możesz ruszać w dalszą drogę. Dla Klientów u których usługa wyniesie powyżej 5000 zł samochód zastępczy gratis.

Laweta szybko dotrze na miejsce. Drobne naprawy takie jak dolewanie paliwa wykonane jest na miejscu zdarzenia, z kolei blacharstwo i lakiernictwo to usługi wykonywane w warsztacie.